Академік НАН:  незабаром можливий локдаун

Академік НАН:  незабаром можливий локдаун

В Україні розпочинається новий пік захворюваності на коронавірус, найбільш інтенсивним він може бути у квітні та травні. Через це не відкидають введення нового жорсткого карантину.

Про це заявив в ефірі телеканалу “Україна 24” глава комісії з біобезпеки та біологічного захисту при Раді національної безпеки і оборони, академік НАН України Сергій Комісаренко.

Як правило, вводять локдаун не коли пік захворювання, а коли він починається, для того, щоб запобігти розвитку захворювання. Можливо, через те, що у нас починається другий пік захворюваності, і, напевно, він буде дуже інтенсивним у квітні і можливо травні, напевно, треба було б вводити якісь запобіжні заходи проти поширення інфекції , – сказав академік.

Комісаренко нагадав про те, що в Україні вже виявили “британський” штам COVID-19, який вважають більш смертоносним за інші.

Раніше академік також говорив про те, що вакцинацію в Україні треба прискорити. За його словами, до кінця поточного року необхідно зробити щеплення 30 млн людей.

В Україні найбільш тривожна епідситуація з COVID-19 в Івано-Франківській області, на Закарпатті та Буковині. “На межі” також опинилася Львівщина.