Чим небезпечні вечірні прогулянки: поради власникам собак

Чим небезпечні вечірні прогулянки: поради власникам собак

Вечірня прогулянка взимку – це завжди прогулянка в темряві, так як в зимові місяці сонце сідає ще до того, як ви з вашим чотирилапим другом зробили вечірній моціон. Гуляючи в темряві, можна зіткнутися з самими різними неприємностями.

Водій може не помітити собаку, і трапиться нещастя. Собака (особливо великий), навіть дуже  доброзичливий, може сильно налякати перехожого, вийшовши з темряви прямо на нього. Деякі люди для захисту від хуліганів або бродячих собак, носять з собою балончики, пневматику, шокери. … А ще є нервовохворі, сердечники, астматики: ви ж не хочете, щоб ваш собака став причиною нападу у хворої людини? Злякатися може дитина, за що вас не погладять по голові її батьки.

Собака в темряві може підібрати з землі якусь гидоту, а ви цього не побачите (тут велику роль грає дресирування собак, але ваш улюбленець, навіть ідеально вихований, може схитрувати, коли знає, що ви його не бачите).

Про інші небезпеки зимового вигулу домашніх вихованців вже повідомляв “Прессінформ” раніше.

Фантазувати на цю тему можна довго, важливо одне: обмежена видимість на прогулянці з собакою ні до чого доброго не приведе. Та й взагалі, сумне це видовище: людина ходить по двору взад вперед,  викрикує кличку свого не надто вихованого собаки, проклинаючи його предків до сьомого коліна. Коли собака ігнорує команду «до мене» вдень – ще півбіди (принаймині, власник може підійти до нього сам), але коли він не підходить до власника по команді в темряві…

Тому, щоб не опинитися в дурній ситуації і уникнути всіляких неприємностей (деякі з яких можуть бути фатальними), купите собаці світловідбивну «амуніцію»: нашийник, повідець, комбінезон, адресник. Повірте, ці прості, але такі корисні в темряві речі, позбавлять вас і вашого собаку від маси незручностей.