Де краще відпочити  влітку

Де краще відпочити  влітку

Відпочинок в Чорногорії, Албанії та Хорватії в липні стає хорошою альтернативою путівкам до Туреччини, які здорожчали. Попри велику кількість рейсів на курортні напрямки Адріатики, авіакомпанії додають нові польотні програми.

Хорватія в цьому сезоні програє сусіднім курортним країнам через особливості в’їзду. Для поїздки потрібно пред’являти один з таких документів: негативний результат тесту на COVID, сертифікат про вакцинацію, довідку про одужання. Крім того, відпочинок в цій країні традиційно дорожчий, ніж в Чорногорії або Албанії.

Попит на відпочинок в Чорногорії влітку залишається на високому рівні. При цьому українці є основними туристами на курортах цієї країни, кажуть експерти. Інтерес до напрямку почав зростати ще більше з подорожчанням Туреччини. Зараз в Чорногорії закінчуються акції, які на початку сезону пропонували відпочинок за низькою ціною. При цьому кращі готелі вже повністю заброньовані на липень, а деякі – і на серпень.

Популярна серед українських туристів також Албанія, в яку можна їхати без тестів і карантину. За інформацією Володимира Швеця, за цим напрямком поставлено багато рейсів і пропозицій, місця в літаках добре заповнюються.

При цьому зростає попит і на новий напрямок в цьому сезоні – Грецію, яка завжди конкурувала з Хорватією завдяки більшій кількості дешевих готелів, і на Кіпр.