Дивовижні переваги банану

Дивовижні переваги банану

Для правильного запуску в роботу організму після сну і зарядки його енергією необхідний сніданок. Перший прийом їжі за день допомагає сконцентруватися, знижує ризик серцево-судинних захворювань і діабету 2 типу.

Експерти зі здорового харчування радять включати в сніданок велику кількість білка і клітковини, яку в тому числі можна знайти в овочах і фруктах. Одними з найпопулярніших фруктів сьогодні вважаються банани. Вчені переконані, що банани мають безліч дивовижних переваг для здоров’я.

Банани багаті поживними речовинами. В одному банані середнього розміру міститься приблизно 3 грами клітковини. Окрім того, банан є відмінним джерелом вітамінів B6 і С, що робить його високоякісним природним засобом для підтримки імунітету. Також вони вважаються хорошим доповненням до будь-якої дієти, оскільки від природи не містять жирів, холестерину і натрію.

Фрукт також містить безліч біологічно активних сполук, в тому числі каротиноїди і флавоноїди.

В середньому банані міститься 422 мг калію. За даними Американської кардіологічної асоціації, продукти, які містять цей мінерал, допомагають знижувати кров’яний тиск та зменшують ризик інсульту.

А ще банани мають протимікробні та протизапальні властивості. Такий ефект досягається за рахунок наявності у фруктах різних біоактивних сполук, в тому числі феруловой кислоти, лупеола і лептину.