Допомогти і врятувати! Маленький Тимофій і його Мама вірять в людей і диво!

Допомогти і врятувати! Маленький Тимофій і його Мама вірять в людей і диво!

Щастя всього світу не варто однієї сльози на щоці невинної дитини

Цю цитату великого класика ми, звичайно, чули в своєму житті не один раз, її охоче повторюють бізнесмени і політики з екранів, згадують все журналісти і письменники в своїх статтях і книгах. Але якщо весь світ не стоїть однієї сльозинки дитини, то скільки тоді варто його життя? На жаль, в нашому жорстокому, цинічному світі, для того щоб врятувати безцінну життя дитини часто не вистачає всього лише кількох тисяч або десятків тисяч гривень або доларів.

А якби сльози дитини коштували так дорого, то батьки не продавали б останнім і в розпачі публічно не зверталися б до добрих людей з благанням про допомогу – СПАСИТЕ ДИТИНИ!

ДО НАС звертається Мама маленького Тимофія Ілляшенко:

“ВИ НАША АРМІЯ ДОБРА ♥ ️”

Очі мого сина повні болю і страждань … а я дивлячись в них, відчуваю безмежне відчай, тому що я не в силах зараз полегшити його страшні муки … ”

ПРОСИМО репоста! ЗАЛИШИЛОСЬ ЗОВСІМ НЕБАГАТО!!!

Слова мами:

“Коли Тимоша з’явився в моєму житті, я була найщасливішою мамою на світі !!! Я була така рада, просто окрилена … Тоді я ще не знала, що біда вже ходить під нашими вікнами …

З самого народження сина дуже турбував животик, він часто плакав, мало спав, весь час був на ручках. Лікарі заспокоювали мене: “Все нормально! У вас просто такий характерний хлопчик “. Але все виявилося не так просто.

У період прорізування зубок Тимоша прихворів, і після лікування я помітила, що мій син свербить. Спочатку потроху, а потім дуже сильно. Моєму страху не було меж. Тоді мова йшла про серйозну алергії, але всі методи боротьби з нею (аналізи крові, сиропи, таблетки, мазі, дієти, креми, емульсії, здача аллергопроб) не давали ніяких результатів.

Влітку 2017 року біля Тимка відкрилася кровотеча … і ми потрапили в реанімацію в Чернігові. Тільки тоді після складної діагностики стало ясно, що причина страшного свербіння – серйозне захворювання печінки …

Потім був тривалий період лікування в лікарні ОХМАТДИТ. Потім – в лікарні Львова. Тільки в січні 2019 роки ми пройшли обстеження в італійській клініці ISMETT і на підставі результатів генетичного аналізу нам підтвердили наявність у Тимка рідкісного генетичного захворювання печінки – хвороба Байлера.

Допомогти Тимоші вижити може лише ТРАНСПЛАНТАЦІЯ печінки. Тимошу мучить жахливий щосекундний свербіж шкіри всього тіла … Дитина розчісує себе до крові, до ран: все його тіло в шрамах і рубцях.

Я сама виховую сина з самого народження, і всі наші ресурси за ці роки вичавлені нанівець. Зараз мені одній не впорається … Я прошу Всіх Вас про допомогу для порятунку життя мого сина Тімофейчіка !!! Нам зараз дуже необхідна Ваша допомога і підтримка! ”

Італійська клініка ISMETT виставила рахунок 128 700 євро, яка була зібрана в повному обсязі і переведена на рахунок клініки.
Але в зв’язку з подорожчанням медичних послуг, Тимошу клініка не може прийняти, поки на приводу не буде переведена сума 22 330 євро !!!

Дорогі друзі, напевно, ВИ вже зрозуміли, що мова йде вже навіть не про сльози дитини, кожна з яких, на думку Достоєвського безцінна, але мова йде про порятунок життя ДИТИНИ.

Допомога потрібна зараз, а час зупинити неможливо! Допомогти може кожен!

Якщо у вас немає коштів, то Ви можете донести інформацію іншим людям, що Владику потрібна термінова допомога – просто натисніть «поділитися» і розкажіть друзям про біду дитини!

СПАСИБІ КОЖНОМУ, хто відгукнувся і допоміг!

Ваш Лайк, коментар, репоста або посильна допомога допомагає нам повірити в ЧУДО !!! У те, що Тимоша скоро стане ЗДОРОВИЙ і зможе насолоджуватися щасливим дитинством.
Повірте, Ваша допомога для нас зараз вкрай важлива !!!
Лише з Вами Ми СИЛЬНІШИЙ!
Ви НАША АРМІЯ ДОБРА ♥ ️ ”
Реквізити для ДОПОМОГИ Тимофій:
️ПАТ КБ «Приватбанк» ВБФ «КРАЇНА Добра справа» р / р 26006052643111 МФО 320649 ЄДРПОУ 40336389, Призначення платежу: на лікування Ільяшенко Тимофія.
Картку ПриватБанку № 5168 7427 1196 7806 (Потрібний Р. В. – керівник проекту “Країна добрих справ”), в коментарі до платежу прохання вказувати – на лікування Ільяшенко Тимофія.
️Paypal – [email protected]
Оплата онлайн, посилання на реквізити, валютні рахунки: https: //dobrofond.org/dopomogti/
ОТРИМАТИ ДОДАТКОВУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО Тимофій:
Зв’яжіться з нами по тел:
+38 095 322 54 95
+38 098 511 00 00 (координатор Людмила)
Пошта: [email protected]
️Тел мами Тимофія +380686829101 Тетяна;
Дякуємо Всім і низький уклін!
-Колектив інтернет-проекту “Країна добрих справ”
P.S. Всі документи і докладніша інформація на нашому сайті:

https://dobrofond.org/srochnaya_pomosh/illyashenko-timofiy-hvoroba-baylera/?fbclid=IwAR3BI5IPqYMPFBZAlvpsbSvZvRlUCVBdfL1iEGNolu2q9NgFkyMww3nCgl8