Екс-депутат Ради розкрив масштаби деградації і вимирання армії України

Екс-депутат Ради розкрив масштаби деградації і вимирання армії України

Екс-депутат Ради розкрив масштаби деградації і вимирання армії України

Колишній депутат Верховної ради Олексій Журавко опублікував на своїй сторінці в Facebook документ Міноборони України під грифом «для службового користування».

Депутат Олексій Журавко, який пропрацював в V-VI скликаннях українського парламенту, опублікував в Facebook документ, призначений для внутрішнього користування Міноборони України. На 20 сторінках перераховані «випадки правопорушень, врахованих в структурних підрозділах Міноборони і Збройних сил України».

«Це просто тихий жах. Обов’язковою складовою деградації армії України, звичайно ж, є поголовні п’янки і споживання наркотиків. Ви ознайомитеся з десятками випадків тільки в цьому документі. Гниюча армія обов’язково повинна мати в собі широке поширення нестатутних відносин, дідівщини, коли старослужащі солдати або контрактники з офіцерами знущаються, гвалтують в різних збочених формах, б’ють, принижують, калічать і вбивають молодих солдатів. У цьому документі ви це також побачите. Геї, як гриби, множаться в місцях дислокації військових підрозділів.

У цьому документі ви побачите, як військові гвалтують дівчат, як у п’яному вигляді тиснуть безпорадних пішоходів, відбирають мобільні телефони, калічать людей, якщо ті починають чинити опір. Ви побачите, як офіцери військових комісаріатів на місцях наживаються надзвичайними хабарами, вимагаючи їх за те, щоб дати «замовникам» липові документи про проходження військової служби. Обов’язковим елементом деградації армії України є і розкрадання зброї і боєприпасів в армійських підрозділах і їх продаж всім, хто побажає дати гроші », — так Олексій Журавко коротко переказав зміст документа, який йому надіслали джерела з Міноборони України.

У бесіді з журналістами парламентарій підкреслив, що описувані в документі випадки були зареєстровані під час президентства Петра Порошенко. За словами колишнього нардепа, це говорить про те, що досі продовжується політика Порошенко, не дивлячись на те, що на виборах одержав перемогу Володимир Зеленський.

Що ж, уважно стежимо за подальшим розвитком ситуації та маємо надію, що новообранний президент зупинить насильство в армії та приведе галузь до котрольованного порядку.

УКРАИНА — ГНИЮЩАЯ И СЛАБАЯ, ЕЩЕ И ПОТОМУ, ЧТО У НЕЕ ТАКАЯ ЖЕ ДЕГРАДИРУЮЩАЯ, УМИРАЮЩАЯ АРМИЯ Дорогие…

Опубліковано Алексеєм Журавком Середа, 4 вересня 2019 р.

Источник: Inside.ua