Гороскоп на 29 серпня

Гороскоп на 29 серпня

Терезів і Скорпіонів чатує на обман, а Риб – несподівана ідея, яка повністю змінить плани

Овен

У першій половині дня можливі нарікання від начальства, тому постарайтеся не запізнюватися і більше приділити увагу дрібним деталям. Не ігноруйте повідомлення від друзів і постарайтеся допомогти оточуючим – цього разу це не залишиться поза увагою та принесе вам користь.

Телець

Стережіться скандалів – ймовірно, що хтось навмисно виводитиме вас з рівноваги. День підходить для нових знайомств, зустрічей та спілкування з цікавими та яскравими особистостями, з якими ви давно хотіли налагодити контакт. У другій половині дня можливе отримання звістки, яка вас здивує або змусить про щось задуматися.

Близнюки

Займіться завершенням старих справ – це допоможе зорієнтуватися в непростій ситуації. Зірки сьогодні можуть підказати вам вирішення проблеми, над якою ви думали багато часу, але поки що робити імпульсивні рішення вкрай несприятливо.

Рак

Не намагайтеся зробити все і відразу – сьогодні ваша продуктивність і кмітливість буде нижчою за звичайну. Налаштуйтеся на позитив – зірки подарують вам позитивні переживання, а ближче до вечора – несподівану зустріч чи нове знайомство, яке обіцяє бути радісним та цікавим.

Лев

Чим більше активності ви виявите сьогодні, тим більше продуктивності подарує вам цей день. У першій половині дня нічого не робіть – ваша продуктивність і кмітливість буде нижчою, ніж зазвичай, зате у другій вам під силу будуть найсміливіші плани і задуми.

Діва

Сьогодні вам багато що може виявитися під силу, якщо ви дійсно будете працелюбні і зумієте впоратися з усіма неприємностями і труднощами самостійно. Займіться собою – зірки обіцяють вам щасливий збіг обставин за умови, що ви будете ініціативними. Ближче до вечора можливе отримання несподіваної звістки.

Терези

Виявіть доброзичливість і не поспішайте події – сьогодні вам може спасти на думку несподівана ідея, яка змусить змінити свої плани на майбутнє. Остерігайтеся обману – цілком імовірно, що ви прийматимете бажане за дійсне. Ближче до вечора можливе отримання несподіваної звістки.

Скорпіон

Сьогодні день піде зовсім не так, як ви запланували. Остерігайтеся обману – цілком імовірно, що оточуючі намагатимуться щось приховати або піднести зовсім не так, як це є насправді. Ближче до вечора можливе отримання несподіваної звістки, на яку ви так довго чекали, але постарайтеся не вірити нічому на слово – ймовірні ілюзії.

Стрілець

Зірки обіцяють вам сприятливий період для того, щоб досягти поставленої мети, тому використовуйте можливості, щастя та нагоду. Не розраховуйте на підтримку з боку – цілком імовірно, що деякі люди відвернуться від вас.

Козеріг

День обіцяє бути вдалим для тих, хто планує роботу, поїздки та переговори. У першій половині дня чекайте на несподівану пропозицію, яка може принести вам несподівану користь або радість.

Водолій

Зірки обіцяють вам сприятливий день для зустрічей, знайомств і просто спілкування, але щоб досягти поставленої мети, постарайтеся все продумати і заново прорахувати свої кроки та досягнення. У першій половині дня можливі технічні поломки і перешкоди, яких ви точно не очікуєте.

Риби

Сьогодні вас відвідає несподівана ідея, яка змусить повністю змінити свої плани. Не бійтеся змінюватись або повністю змінювати свої плани на майбутнє – вони принесуть вам позитивні враження та радість. У першій половині дня ймовірні не лише несподівані новини, а й зустрічі з приємними людьми та тими, кого ви давно не бачили.