Гороскоп на тиждень 12-18 вересня

Гороскоп на тиждень 12-18 вересня

Терези можуть відчути смак перемоги, а Скорпіони – отримати солідний дохід

Овен

Цього тижня ви притягуєте до себе увагу, але не тільки захоплені погляди, всі промахи також будуть на увазі. У середу ви можете відкрити для себе щось нове та вигідне у діловому партнерстві, отримати допомогу та звільнення від минулих боргів, як фінансових, так і кармічних. Гоніть геть від себе невпевненість і сумнів, тому що настав ваш час, коли ви можете багато встигнути реалізувати та втілити у життя.

Телець

Цього тижня творча активність, працездатність та інтуїція дозволять вам змінити життєву ситуацію на краще. Все у вас виходитиме, ваші напрацювання схвалить начальство, тим самим ви покращите відносини з ним, а також з колегами. А от у дружньому колі можливі сварки та конфлікти, у сім’ї теж буде не так просто домовитися. Для досягнення результатів вам доведеться попрацювати трохи більше, ніж зазвичай.

Близнюки

Цього тижня вам можуть стати в нагоді три поради: починайте все заново, зверніться за допомогою до вищих сил, ніколи себе не лайте. Успіх досягатиметься в результаті активних та сміливих дій. Не відступайте, навіть якщо вам кажуть «ні», все одно ви досягнете свого, особливо в особистій сфері. Позитивні результати можуть дати поїздки, зустрічі та нові справи, пов’язані з розширенням поля діяльності. Намагайтеся знайти час для прогулянок, фільмів, книг. У вихідні на вас чекають побачення, дружні зустрічі, нові ідеї.

Рак

Цього тижня бажано не поспішати, дотримуватися певних правил і намагатися утихомирювати внутрішні суперечливі пориви. На роботі ваші справи складаються блискуче. Ваші позиції ще більше зміцняться, прибутки зростуть. У четвер постарайтеся не впиратись і перегляньте деякі свої принципи. Вихідні дні можуть змусити вас похвилюватися, але ці хвилювання будуть, швидше за все, приємними.

Лев

Будь-яку проблему цього тижня слід оцінювати максимально реалістично. Навіть якщо вона зовсім не вписується в рамки ваших уявлень про можливе. Намагайтеся правильно розрахувати свої сили, залиште час на відпочинок. Для досягнення важливих цілей вам будуть потрібні такі якості, як зібраність і бачення всієї ситуації в цілому. Постарайтеся бути більш терпимим стосовно сім’ї та родичів. Діти порадують своїми здобутками.

Діва

Цього тижня не варто гаяти час: чим швидше ви прикладете рішення, тим краще. Інакше ваше місце займе хтось. У понеділок ваші стосунки з начальством загрожують виявитися напруженими, і це може бути виражене у претензіях та конфліктній ситуації. У вівторок чекайте на хороші новини. Четвер – дуже зручний день для побачення. У п’ятницю ділові переговори можуть бути дуже плідними.

Терези

Цього тижня настає сприятливий період у плані партнерських відносин, вони будуть вигідними для вас та вашої справи. Зараз не той момент, коли варто плисти лише за течією. Виявіть ініціативу, і у вас з’явиться шанс відчути на губах смак перемоги. У п’ятницю на вас чекає приємне знайомство, яке може перерости в бурхливий роман. У суботу вам не вдасться догодити всім, зате із загального оточення ви виберете насправді важливих людей.

Скорпіон

Цього тижня ви зможете реалізувати свої давні плани та вийти на новий рівень. На вас чекає підвищення по службі, нова посада, солідний дохід. Однак перш ніж кидатися у вир рішучих дій, варто підготувати базу, співвіднести плюси та мінуси, експромти краще виключити. У вихідні займіться особистим життям.

Стрілець

Напружена робота на початку тижня може послабити ваші сили, але фінансові перспективи стануть для вас яснішими і приємнішими, що окупить всі тяготи. У четвер варто знизити напружений ритм роботи та викроїти час для відпочинку. У п’ятницю ви вирішите особисті проблеми, просто поговоривши до душі. У неділю знання, які збиралися раніше, можуть бути успішно наведені в систему.

Козеріг

Цього тижня можливі непрості ситуації. Вас може здолати бурхлива пристрасть, причому відразу до кількох різних людей. Імовірна фінансова залежність від партнера. Будьте готові відповісти за свої слова та взяті на себе зобов’язання. Цілком ймовірно, що найкращою схемою дій буде їхня спонтанність, намагайтеся не напружуватися, швидше за все, все складеться само собою. Тож головне – набратися терпіння. Намагайтеся зрозуміти претензії близьких людей, адже вони бажають вам добра.

Водолій

Пора доробити старі справи, упорядкувати думки і поставити чітку мету. У понеділок може надійти інформація, яка вплине на вашу кар’єру. У вівторок ви будете сповнені сил та енергії, робота закипить. Середа загрожує виявитися не з найприємніших днів тижня, ваші стрункі та послідовні плани можуть бути порушені. У п’ятницю багато що зміниться на краще, начальство оцінить вас.

Риби

На початку тижня можливі розбіжності з партнером чи чоловіком, причому ви самі спровокуєте конфлікт. Може, вам настав час розійтися? Будьте обережні на роботі і не вірте обіцянкам. У п’ятницю варто поміркувати над раціональним використанням вашого бюджету. У вихідні дні