Ідеї ​​для облаштування балкону

Ідеї ​​для облаштування балкону

На сьогоднішній день балкон втратив свою популярність у своєму “справжньому” призначенні – складати банки та різний мотлох “на потім”.

На щастя, з’явилося море ідей для його значно кращого облаштування – багато хто використовує цю додаткову площу, як кабінет, зону відпочинку, їдальню або кухню.

Загалом вибір залежить від дизайну квартири – якщо балкон облаштований на кухні, то з нього часто роблять міні-їдальню або саму робочу зону.

Також дуже часто його облаштовують як зону відпочинку, наприклад, якщо балкон з’єднаний із вітальнею або спальнею. У такому випадку там добре виглядає міні-диван або крісло-кокон. Доповнити інтер’єр може лаконічний журнальний столик та полиці для книг, сувенірів, зелені чи інших улюблених атрибутів домочадців.

Ще одним варіантом для призначення балкону є кабінет. Робоча зона прилягає до бічної стіни, щоб сонячне світло попадало в потрібну точку, і одночасно не заважало працювати.

А можна зробити з балкона навіть міні-спортзал.

Для тих, хто хоче заощадити та зробити балкон своїми руками, корисними стануть дерев’яна вагонка чи панелі. Їхній вибір сьогодні досить широкий, а монтувати зможе навіть дитина. Для теплоізоляції достатньо прикріпити на стіну світловідбивну плівку та мінвату або пінопласт. Так ви зможете заощадити на опаленні, адже батарею проводити на балкон більш витратно.