Їдемо в відпустку: де зупинитися

Їдемо в відпустку: де зупинитися

Туристична індустрія розвивається дуже швидко, тому до сучасних готелів пред’являється більше різних вимог. Залежно від цілей поїздки, бюджету та особистих уподобань, варто орієнтуватися на кращий тип готелю.

Класифікація:
• Хостел. Являє собою невеликий готель із загальними номерами. Оплата береться за койко-місце, додаткові послуги можуть оплачуватися окремо. Головне достоїнство – невисока вартість, за яку пропонують мінімальний набір послуг.
• Міні – готель. Відрізняється невеликою кількістю дуже скромних за розмірами номерів. Хороший варіант для бюджетного відпочинку, але і рівень комфорту буде невисоким.
• Апартаменти. Окрема квартира або будинок з усіма зручностями, хороший варіант для сімейного відпочинку.
• Мотель. Готель, розташований поблизу жвавих автомагістралей. Відрізняється невеликими розмірами, використовуються для ночівлі або короткострокового відпочинку.
• Гостьовий будинок. Власник з сім’єю зазвичай проживають спільно з гостями, приміщення розділені на окремі номери.
• Готель B & B. У дослівному перекладі «нічліг і сніданок», заснована категорія гостей – мандрівники.
• Готелі – курорти. Окреме «держава» з різноманітними зонами відпочинку, розважальної базою, додатковим сервісом. Кращий варіант для сімейного відпустки «під ключ».
• Бізнес-готелі. Призначені для ділових зустрічей та відряджень, тому сфера послуг орієнтована на створення сприятливих умов для роботи, а розваги зведені до мінімуму.
• SPA – готелі. У подібних готелях є все необхідне для проведення оздоровчих процедур. Відпочинок в спа-готелях націлений на розслаблення і зняття стресу.

При активному відпочинку, коли планується проводити багато часу поза стінами готелю, рівень комфорту буде не настільки важливий. Якщо ж це сімейний відпочинок, або романтична поїздка, обстановку бажано вибирати відповідну.

Як вибрати готель:
1. Місце розташування. У курортній зоні вартість житла буде набагато дорожче, що варто враховувати при обмеженому бюджеті.
2. Умови для комфортного проживання. Площа номера, окремі зручності, кількість спальних місць, поверховість, клімат-контроль, доступ до високошвидкісного інтернету.
3. Сервіс і додаткові послуги. Це наявність окремої тераси, парковка, трансфер, онлайн-бронювання.
Власна кухня – великий плюс для готелю, а також додаткові зручності для постояльців. Крім стандартних страв можна зробити упор на екзотичну кухню, що також привертає гостей.