Як iPad вплинув на музичну індустрію

Як iPad вплинув на музичну індустрію

Планшети iPad вже давно користуються великою популярністю серед музикантів. Сьогодні в App Store можна знайти величезну кількість музичних програм на будь-який смак. Все настільки серйозно, що прямо зараз планшетний комп’ютер Apple цілком здатний замінити Mac або PC, не тільки в аматорській, але і в професійній роботі над звуком.

У цьому впевнений і музикант Джастін Хендерсон, володар премії «Греммі» за кращий альбом року. Всі свої роботи він повністю створює на iPad, не вдаючись до використання комп’ютера. За словами музиканта, для своєї роботи він використовує планшет iPad Pro (2018), можливості якого повністю його влаштовують.

Спочатку здавалося неможливим, що iPad можна використовувати для професійної роботи зі звуком. На щастя, я помилявся. iPad – це зовсім інший підхід до створення композицій. Вам не потрібно думати про те, як все працює. Ви повністю занурені в роботу і займаєтеся тільки творчістю, а не вирішуєте технічні проблеми. Як не дивно, але в плані зручності планшети Apple перевершують навіть комп’ютери Mac.

Для створення музичних заготовок Джастін використовує додаток Blocs Wave. Потім він допрацьовує свою ідею в BeatMaker 3. Можливостей цих програм цілком достатньо для написання повноцінних композицій.