Як не втратити мотивацію до занять спортом

Як не втратити мотивацію до занять спортом

Часто буває так, що вирішуєш почати нове життя з понеділка, купуєш абонемент у фітнес-клуб, але через пару місяців тренувань помічаєш, що кросівки все частіше без діла припадають пилом на килимку, а думка про заняття спортом відразу псує настрій.

Як не втратити інтерес до спорту та досягти видимих результатів?

  • Чітко визначте ціль

Ви повинні точно знати, навіщо саме займаєтесь. При цьому ціль може бути будь-якою: схуднути на два розміри, пробігти 10 км, 100 разів віджатися, навчитися стояти на голові і т. д. Коли ви досягнете однієї мети, відразу ставте нову: так вам буде простіше досягати результатів.

  • Не порівнюйте себе з іншими

У будь-якому виді спорту завжди знайдеться хтось, хто буде кращим за вас. Ну і що з цього? Змагайтеся не з іншими, а із самим собою. Бийте власні рекорди кожного дня, змагайтесь зі своєю силою волі.

  • Порадьтеся з тренером

Навіть якщо ви займаєтеся аматорським спортом та не збираєтесь виступати на серйозних змаганнях, обов’язково візьміть кілька консультацій професійного тренера. Він зможе дати вам слушні поради.  Як тільки ви почнете займатися за програмою, а не як-небудь, у вас з’явиться мотивація не пропускати тренування.

  • Надихайтеся прикладами відомих спортсменів

Усі великі спортсмени — звичайні люди, які зуміли подолати свої страхи та досягти свого. Читайте їх історії, дивіться мотивуючі відео та повірте в себе!

  • Не очікуйте швидких результатів

Прогрес не стане помітним скоро, навіть, якщо ви збільшите навантаження. Це найскладніший момент для спортсмена-початківця, який потрібно перетерпіти. Продовжуйте інтенсивно працювати, відточуючи техніку і поступово збільшуючи навантаження.

  • Уникайте монотонності

Регулярно змінюйте програму тренувань. По-перше, робити те саме нудно, а по-друге, організм потрібно постійно дивувати і струшувати – тільки так ви досягнете по-справжньому високих показників.