Як не загубити свою автівку в заметі

Як не загубити свою автівку в заметі

Якщо прогноз погоди говорить про те, що ніч буде сніжною, виберіть для парковки найбільш захищене від снігу місце. Нехай подалі від вашого під’їзду – зайва сотня метрів шляху напевно компенсується меншою кількістю кубометрів снігоприбиральних робіт. Це може бути місце під навісом, під стіною, біля будь-якого вищого авто – головне запаркуваться з підвітряного боку. Якщо особливого вибору немає, постарайтеся знайти ділянку, котра підігрівається трубами теплотраси.

Щоб не виявити вранці на місці машини крижаний замет, витратьте п’ять хвилин на її захист від негоди. Щоб не відкопуватися в два рази довше, ніж сусіди, важливо знати, куди при проїзді комунальної техніки відвалюється сніг. Якщо не знаєте, то це питання послужить відмінним приводом для знайомства з двірником, який напевно запропонує вам свої послуги.

Якщо снігоприбиральна техніка з якихось причин об’їжджає ваш двір стороною, ставте автомобіль ближче до виїзду на проїжджу частину, інакше, крім власних розкопок, вам доведеться розчищати ще й шлях до свободи.

Уникайте паркуватися в поглибленнях – краще ставити авто на рівній ділянці або під невеликим нахилом, щоб вранці його було легше зрушити з місця. Але ніяк не навпаки, інакше при виїзді з пагорба навіть шипована гума може виявитися неефективною.

Старий дідівський лайфхак: напередодні снігопаду накрити автомобіль (або хоча б вікна) або поліетиленом, або старим простирадлом – хто чим багатий.