Якою буде погода в Україні на цьому тижні – прогноз

Якою буде погода в Україні на цьому тижні – прогноз

Через мокрий сніг та ожеледицю  рух на дорогах значно ускладнився і зросла кількість ДТП. Патрульна поліція тимчасово обмежила рух на дорогах державного значення, а в аеропорту «Бориспіль» відкладають посадку літаків.

З 15 по 19 лютого в Україні залишиться переважно морозна погода, температура повітря на цьому тижні буде опускатися до -24 ° C в окремих регіонах. Про це повідомляє Укргідрометцентр.

У понеділок опади в Україні очікуються в західних регіонах, а також Вінницькій, Житомирській та Черкаській областях.

У Києві – до -8 ° C вдень і до -12 ° C вночі. На західній Україні до -7 ° C вдень і до -7 ° C вночі, в східній частині країни до -8 ° C вдень і -17 ° C вночі.

У вівторок в Україні очікується переважно сонячна погода. У регіонах похолоднішає сильніше, прогнозують синоптики.

Так в Сумській області очікується до -24 ° C вночі, в Харківській – до -19 ° C, в Житомирській і Хмельницькій – до -18 ° C. Температура на півдні країни – до -7 ° C вдень і -10 ° C вночі.

У середу, 17 лютого,  сонячна погода збережеться в декількох східних областях, на заході України очікуються снігопади.

У Сумській області, а також в центрі країни зберігатиметься морозна погода.

У четвер, 18 лютого, в східних, центральних регіонах також пройдуть снігопади, прогнозують синоптики. На півдні країни потеплішає – до + 4 ° C вдень, вночі – до -9 ° C.

У Львівській, Івано-Франківській та Чернівецькій області очікується до + 2 ° C вдень, вночі – до -6 ° C.

19 лютого в країні знову похолодає – в західних регіонах до -10 ° C вдень, вночі – до -21 ° C. На півночі України, в Чернігівській і Сумській області вдень – до -13 ° C, вночі – до -24 ° C. У Донецькій, Запорізькій та Луганській областях – до -4 ° C вдень, до -10 ° C вночі.

У Києві – до -11 ° C вдень, вночі – до -21 ° C.