Карантин болюче вдарив по культурних проектах

Карантин болюче вдарив по культурних проектах

Пандемія торкнулась усіх сфер життя. Але чи найбільше – івент-індустрії. Практично без роботи залишились організатори мистецьких заходів. Ці люди, як і всі, дотичні до мистецтва, вчились працювати по-новому, переживали, дивлячись у напівпорожні зали, рахували збитки від скасованих подій.

Засновник концертної організації Lutsyshyn Promo, голова громадської організації «Міжнародна Асоціація Мистців», імпресаріо Львівської національної музичної академії ім М. Лисенка Петро Луцишин розповів про концертне життя під час карантину.

На початку пандемії була тотальна невідомість. Ніхто не був готовий до такого розвитку подій, вся концертна  діяльність опинилась під загрозою. Перенести події та просто чекати на кращі часи – єдине, що залишалось у перші місяці пандемії. Будь-які  припущення та прогнози розбивались об статистику, а рішення влади видавались нелогічними та незрозумілими. Тотальний скепсис не дозволяв сприймати ситуацію з коронавірусом. Але вже тоді стало очевидним, що ми останні, кому дозволять працювати повноцінно і без обмежень, як раніше.

Маємо розуміти, що грандіозні масштабні проекти найближчим часом нам не світять. Переживаємо третю хвилю. Тому, насамперед, очікуємо спаду захворюваності, а тоді вже візьмемось за роботу. Маємо декілька перенесених концертів, можливо, ще декілька теж доведеться перенести.

На мою думку, концертний ринок ще довго не повернеться до попередніх умов й ми не один рік будемо бачити санітайзери біля входу. Але маю надію, що повернення навіть до карантинних стандартів проведення подій буде не за горами.