Місія МВФ повернеться в Україну за землею і реформами

Місія МВФ повернеться в Україну за землею і реформами

Місія Міжнародного валютного фонду має намір повернутися в Україну протягом найближчих тижнів.  Про це на прес конференції заявив директор Європейського департаменту МВФ Пол Томсен.

Ми маємо намір послати місію через кілька тижнів, щоб продовжити обговорення деталей деяких з цих реформ, про які я згадував, – сказав він.

За словами Томсена, мова йде, перш за все, про земельну та антикорупційної реформи, а також зниженні монополізму в економіці.

При цьому представник МВФ зазначив, що про суму можливої ​​майбутньої програми співпраці поки говорити рано.

 Тарифи в обмін на землю – МВФ оголосив головна вимога України

Місія МВФ працювала в Києві 12-26 вересня.  За результатами візиту в Україну керівник місії Рон ван Роден заявив, що МВФ буде обговорювати нову програму співпраці з Україною протягом найближчих тижнів.

За його словами, економічне зростання стримує слабка бізнес-середовище, зокрема, недоліки в законодавчій системі, наскрізна корупція, а також той факт, що в великих галузях економіки домінують неефективні державні підприємства або олігархи, що стримує конкуренцію і інвестиції.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук планує, що нова програма співпраці з МВФ буде підписана в грудні.

Згідно з базовим прогнозом Національного банку, за новою програмою співпраці з МВФ Україна може отримати два мільярди доларів від МВФ в 2019 році і ще по два мільярди в 2020 і 2021 роках.

 За матеріалами: «Радіо свобода».

 Матеріали по темі:

  1.  Рада-2019: як нові закони вплинуть на бізнес-клімат
  2.  Тимошенко і Зеленський з Нового року розпродадуть землі України
  3.  Опитування: Українці вимагають референдум, що б проголосувати проти продажу землі