Модні жіночі стрижки 2021

Модні жіночі стрижки 2021

З наближенням літа у представниць прекрасної статі виникає закономірне бажання оновити свій образ. Зробити його більш легким, елегантним, красивим. Найпростіший і швидкий шлях до цього – модна і стильна стрижка. Топ найактуальніших трендів в перукарському мистецтві розкрив стиліст і візажист Юрій Столяров.

Цього року популярне каре поступається місцем відразу декільком модним стрижок. Перші з них – панк, унісекс і хіпі. Причому Столяров не виключає, що справжній майстер перукарського мистецтва зможе поєднувати всі три способу в одному, якщо, звичайно, не стане обмежувати фантазію. Незважаючи на очевидні відмінності цих стрижок, кожна з них відображає прагнення до свободи, легку зневагу до умовностей і обмежень.

Ще одна альтернатива каре – Пікс. Вона припаде до душі бешкетним, витонченим, тендітним дівчатам. Стрижка має дві варіації: з прямим чубчиком і на чоловічий манер. У першому випадку волосся остригають коротко і рівно укладають, образ виходить гарненьким і легким. У другому варіанті  підстригають коротко, чубчик навпаки робиться подовженим. Завдяки такому контрасту і образ стає більш оригінальним і нестандартним.

Ну і нарешті, експерт радить звернути увагу на боб, який довгий час незаслужено перебував в забутті. На відміну від звичного каре, ця стрижка має округлу форму і більший обсяг на потилиці. Біля лиця пасма більш подовжені, ближче до потилиці стають коротшими. Боб дарує перукарям простір для творчості: стрижка може бути асиметричною, градуйованою, рваною, з подовженим, косим чубчиком – словом, прикрасить будь-який образ і підійде для будь-якого волосся.