На дроті: Світоліна ризикнула пожартувати про цензуру в Китаї

На дроті: Світоліна ризикнула пожартувати про цензуру в Китаї

Перша ракетка України Еліна Світоліна прилетіла в Ухань (Китай), де відбудеться черговий турнір WTA – Wuhan Open-2019, який пройде з 22 по 28 вересня. 

Перші ракетки України Еліна Світоліна і Даяна Ястремська вже відвідали вечірку гравців перед стартом турніру.  Українська тенісистка, мабуть, незадоволена тим, що в Китайській Народній Республіці обмежений доступ до багатьох іноземних сайтів з метою контролю дій користувачів в інтернеті.

Світоліна з гумором поставилася до цензури в Китаї і ризикнула пожартувати, виставивши фотографію з проводовим телефоном в своєму Instagram.

Це єдиний спосіб поговорити з кимось, якщо ти в Китаї“, – написала Світоліна.

Українки Еліна Світоліна і Даяна Ястремська вже дізналися, з ким зіграють на старті турніру серії Premier 5 в китайському місті Ухань.

Оскільки Світоліна посіяна під третім номером, то почне виступи на турнірі з другого кола, де її суперницею стане переможниця матчу Пен Шуай – Гарбінє Мугуруса. Ястремська в першому колі зустрітися з Айлой Томлянович з Хорватії.

Нагадаємо, ПРЕССІНФОРМ докладно висвітлює перипетії в спортивній кар’єрі першої ракетки України Еліни Світоліної і її зростаючої конкурентки – амбітної одеситки Даяни Ястремський.

 Кращі ракетки України летять на Кубок Кремля