Образ Windows 10 21H1 вже можна скачати

Образ Windows 10 21H1 вже можна скачати

Компанія Microsoft випустила образи диска (файл ISO) наступного великого оновлення операційної системи Windows 10, і тепер воно є для чистої установки. Невелика каверза – поки образи доступні лише для учасників програми тестування Windows 10 Insider Preview.

Керівник підрозділу Microsoft Windows Servicing and Delivery Джон Кейбл заявив, що версія Windows 10 21H1 матиме обмежений набір функцій, що поліпшують безпеку, віддалений доступ і якість роботи. Функції в цьому оновленні зосереджені на основних можливостях, які в даний час користуються найбільшим попитом. Серед таких поліпшень називаються:

  • Підтримка декількох камер Windows Hello для установки зовнішньої камери за замовченням, коли в системі доступні як внутрішня, так і зовнішня камера Windows Hello;
  • Підвищення продуктивності Windows Defender Application Guard, включаючи оптимізацію часу відкриття документа;
  • Покращення продуктивності поновлення Windows Management Instrumentation (WMI) Group Policy Service (GPSVC) для підтримки сценаріїв віддаленої роботи.

Зміни в роботі камери Windows дозволять незабаром підключати зовнішню камеру Windows Hello і отримати переваги розпізнавання осіб на ноутбуці, який вже має вбудовану камеру Windows Hello. В даний час Windows погано підтримує цей сценарій.

Інші поліпшення у версії Windows 10 21H1 явно призначені для IT-адміністраторів, покликані поліпшити підтримку віддаленої роботи. Сюди входить скорочення часу відкриття документів для вбудованого антивірусного програмного забезпечення Microsoft, а також підвищення продуктивності для завдань управління і настройки Windows.

Оновлення Windows 10 21H1 має стати доступним користувачам незабаром. Microsoft вже запустив процес бета-тестування цієї версії, і планує випустити фінальну версію  в першій половині цього календарного року.