Очікувана прем’єра грудня 2021: Matrix Resurrections / «Матриця: Воскресіння»

Очікувана прем’єра грудня 2021: Matrix Resurrections / «Матриця: Воскресіння»

Фільм продовжує історію обраного на ім’я Нео, який зумів приборкати підступний штучний інтелект, котрий використовував людську расу як джерело енергії, і заповнював їх свідомість під час росту реальними ілюзіями.

Після довгої 18-річної перерви фанати Нео, Трініті і інших героїв трилогії «Матриця» нарешті зможуть знову побачити своїх улюбленців.  Прем’єру фільму неодноразово переносили, але в підсумку реліз повинен відбутися вже в поточному році – 22 грудень 2021 року.

У всіх доступних промоматеріалах поки фігурує тільки номерне позначення картини – «Matrix 4», однак з урахуванням історії найменувань попередніх картин, в фінальній назві буде присутня не цифра, а підзаголовок. Тільки перша частина називалася просто «Матриця» / The Matrix (1999), тоді як обидва продовження отримали свої підзаголовки: «Матриця: Перезавантаження» / The Matrix Reloaded (2003) і «Матриця: Революція» / The Matrix Revolutions (2003).

У підсумку, завдяки витоку від одного з членів знімальної групи стало відомо, що картина отримає назву Matrix Resurrections / «Матриця: Воскресіння» (природно, локалізована назва ще не остаточна). На користь цієї версії говорить і характер витоку (назва вказана на мерчі, отриманому в подарунок від авторів фільму) і те, що підзаголовок починається на букву R, як і обидва попередніх (Reloaded, Revolutions, Resurrections).

Нагадаємо, що про бажання зняти продовження трилогії «Матриця» стало відомо ще в 2019 році. Режисером проекту виступила Лана Вачовскі, до своїх старих ролей повернуться Кіану Рівз (Нео), Кері-Енн Мосс (Трініті), Джада Пінкетт-Сміт (Ниобе), в числі нових учасників називають Нілу Патріка Харріса ( «Як я зустрів вашу маму») , Яхью Абдул-Матина II ( «Аквамен»), Джонатана Гроффа ( «Мисливець за розумом»), Джесіку Хенвік ( «Залізний кулак») та інших.

Джерело: Engadget