Опалювальний сезон у Києві 2022: Влада закупить мобільні котельні

Опалювальний сезон у Києві 2022: Влада закупить мобільні котельні

Влада Києва планує закупити пересувні мобільні котельні. Вони будуть резервним джерелом теплопостачання, якщо станеться позаштатна ситуація під час опалювального сезону.

Котельні будуть забезпечувати теплом лікарні, дитсадки, школи і працюватимуть в пунктах обігріву. Рішення було ухвалене Радою оборони Києва. Про це повідомляє пресслужба на офіційному сайті КМДА.

Віталій Кличко повідомив, що підготовка до зими у столиці на завершальній стадії, усі необхідні планові роботи виконані, триває усунення виявлених аварійних пошкоджень мереж, планова робота на електромережах та обладнанні.

Розуміючи складність майбутнього опалювального сезону та серйозність ризиків, якими він супроводжуватиметься, зважаючи на воєнний стан, місто здійснює додаткові заходи на випадок надзвичайних ситуацій. Придбаний запас резервного палива для ТЕЦ і додаткової кількості генераторів, а також ухвалили рішення про закупівлю необхідної кількості пересувних котельних. Вони працюватимуть як резервні джерела обігріву будівель”, – розповів мер столиці.