Підлітки йдуть до влади. Четвертої!

Підлітки йдуть до влади. Четвертої!

Наш мінливий світ давно перетворився у світ інформаційних технологій. І головне питання зараз як для дорослих, так і дітей – як не потонути в цьому морі інформації і не заплутатися у всесвітній павутині.

У наше століття ноутбуків, смартфонів і айфонів кожен з нас може стати джерелом і генератором інформації. Ось тільки, для того, що б літери, фотографії і відео, які видаються в інформаційний простір, складалися в корисне повідомлення, ставали цікаві оточуючим і несли їм корисну інформацію, їх генератору необхідні певні навички, вміння відчувати світ і передавати свої почуття словами.

Здавалося б, все просто – для цього і існує журналістика, яку називають другою найдавнішою професією і четвертою владою. Але за останнім часом довіра до цієї професії впало, фейкові новини, маніпуляція громадською думкою і недостовірна інформація вже називаються як серйозні проблеми сучасного постіндустріального світу.

Українські підлітки заплуталися у всесвітній павутині: дослідження

Чи можна змінити таке ставлення, якщо не в усьому світі, то хоча б в одній окремо взятій країні світу або співтоваристві? Можна готувати чесних і об’єктивних журналістів ще зі шкільної парти?

Можна, впевнені у 246-й школі міста Києва та Всеукраїнському Благодійному Фонді «Країна Добрих Справ»!

Ініціаторами та натхненниками створення журналістської студії «Підліток» стала група підлітків, які мріють стати журналістами та директор 246-й школи Чуприна Ольга Іванівна, які знайшли розуміння і підтримку керівників Фонду.

Сайт «ПІДЛІТОК» вже ведуть підлітки – юні журналісти, там чекають ваші матеріали, коментарі та пропозиції.

Столична 246 школа з 1984 року славиться своїми успіхами у гуманітарному та інших напрямках. Немає сенсу тут перераховувати на скількох шкільних олімпіадах і конкурсах її учні ставали переможцями та призерами. А у школярів – ініціаторів створення журналістської студії «Підліток» є чудовий приклад – випускник школи Веніамін Трубачов став відомим журналістом і зараз є спеціальним закордонним кореспондентом телеканалу ІНТЕР. Директор школи Чуприна Ольга Іванівна завжди серед дітей та підтримує їх творчі ініціативи.

Студія «Підліток» відкрита і почала роботу за підтримки Благодійного Фонду «Країна Добрих Справ», який давно допомагає дітям і підліткам, рятуючи їх здоров’я і життя, нещодавно Фонд зайняв третє місце у всеукраїнському рейтингу найбільш надійних благодійних організацій України.

Серед школярів все більше тих, хто виявляє інтерес до журналістики і хоче спробувати свої сили в цій сфері діяльності. Хоча далеко не кожен прагне стати журналістом-професіоналом. Для того щоб стати хорошим журналістом, потрібно починати підготовку ще на шкільній лаві, адже вміння цікаво розповідати і писати не приходить само собою, цьому вмінню потрібно вчитися.

Як не заплутатися в павутині: твоя безпека в Інтернеті

Журналістська студія «Підліток» – безкоштовна форма додаткової довузівської освіти, в рамках якої підлітки можуть підготуватися до майбутньої професії.

Мета занять – створення умов для розвитку творчого зростання слухачів і для самореалізації особистості.

Основні завдання навчання:

  • Навчання теорії і практики оволодіння сучасними засобами масової комунікації (медіаосвіта підростаючого покоління).
  • Формування вміння працювати в різних жанрах публіцистичного стилю.
  • Оволодіння основними навичками журналістської майстерності.
  • Розвиток мовлення і словникового запасу вихованців.
  • Розвиток навичок запам’ятовування, стійкості, розвиток смислової пам’яті.
  • Об’єднання дітей за інтересами навколо створення ЗМІ.
  • Виховання організаторських, лідерських та ділових якостей, самостійності, ініціативи підлітків.

У Студію приймаються школярі, які проявляють інтерес до гуманітарних наук, які бажають писати, знімати і ділитися з аудиторією своїми матеріалами. Слухачі мають можливість познайомитися з основами професії, взяти участь у виробництві журналістських матеріалів, отримати теоретичні знання та практичний досвід.  Навички, придбані в Студії, будуть корисними при надходженні та подальшому навчанні на факультетах журналістики і гуманітарних наук вітчизняних і зарубіжних ВНЗ.

 Якщо ви ще не визначилися з вибором майбутньої професії, але вже зараз відчуваєте в собі сили творити і пізнавати багато нового, корисного і цікавого, знайомитися з відомими людьми і активно самовиражатися, спробуйте себе в журналістиці, відвідайте журналістську Студію «Підліток»!

 Студія допоможе вам розвинути творчі здібності, набути досвіду роботи в галузі журналістики, підвищити загальну грамотність і культуру спілкування.

 Пишіть нам на «Підліток», чекаємо на ваші матеріали, коментарі і пропозиції:

 https://www.podrostok.org/