Погода на вихідні

Погода на вихідні

В Україні 5 березня в більшості областей пройде дощ і мокрий сніг, температура вночі 0-5 ° тепла. Про це повідомили в Українському гідрометцентрі.

“Вночі в північних, західних, Вінницькій та Черкаській областях невеликий, вдень в Україні, крім південної частини, помірний дощ і мокрий сніг, в Карпатах місцями значні опади. Вітер північно-західний (на півдні та сході країни – південно-західний), 7 – 12 м / с. Температура протягом доби 0-5 ° тепла, вдень у південній частині 6-11 °, в Одеській області до 17 ° тепла “, – йдеться в повідомленні.

У Києві та області в п’ятницю прогнозується вночі місцями невеликий, вдень помірний дощ і мокрий сніг. Вітер північно-західний, 7-12 м / с. У столиці температура вночі 2-4 ° тепла, на Київщині протягом доби 0-5 ° тепла.

Згідно з прогнозом, 6-7 березня опадів не очікується, лише вночі 6 березня в Україні, крім північних та більшості західних областей, невеликий сніг, на півдні та сході з дощем. На дорогах, крім півдня, подекуди ожеледиця.

Вітер північно-західний, західний, 7-12 м / с, вдень 6 березня місцями в Україні, 7 березня вночі в західних і північних, вдень у більшості областей пориви 15-20 м / с.

Температура вночі 3-8 ° морозу, вдень 0-5 ° тепла, 7 березня в південно західній частині до 8 ° тепла (6 березня вночі на півдні та сході країни, вдень у північно-східних областях близько 0 °); в Карпатах вночі 8-13 ° морозу, вдень 2-7 ° морозу.

На Київщині 6-7 березня опади не прогнозуються. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер північно-західний, західний, 7-12 м / с, вдень 6 березня місцями, протягом 7 березня всюди пориви 15-20 м / с. Температура вночі 3-8 ° морозу, вдень 0-5 ° тепла.

В Україні 8 березня вночі в західних і північних, вдень у східних областях невеликий мокрий сніг, на решті території без істотних опадів; температура вночі 0-6 ° морозу, вдень від 3 ° морозу до 3 ° тепла, на півдні країни вночі близько 0 °, вдень 4-9 ° тепла.

9 березня без істотних опадів, лише у східній частині невеликий сніг, температура вночі 2-8 ° морозу, вдень 0-6 ° морозу, в південній частині вночі від 2 ° тепла до 3 ° морозу, вдень 0-5 ° тепла.

У Карпатах днем ​​8 Березня і вночі 9 березня невеликий сніг, в решту часу без опадів; температура вночі 8-13 ° морозу, вдень 1-6 ° морозу.

У столичному регіоні 8 березня вночі невеликий мокрий сніг, вдень без істотних опадів; температура вночі 0-5 ° морозу, вдень від 3 ° морозу до 2 ° тепла.

9 березня без істотних опадів; температура вночі 3-8 ° морозу, вдень 0-5 ° морозу.