Польща та Італія вводять локдаун

Польща та Італія вводять локдаун

Італія введе загальнонаціональний локдаун на великодні вихідні, щоб побороти новий спалах випадків коронавируса і госпіталізацій.

У проекті указу також говориться, що з понеділка будуть посилені обмеження в “жовтих” регіонах країни з низьким рівнем ризику. У цих регіонах рух між містами буде суворо обмежено, ресторани і бари закриють. Магазини, які продають другорядні товари, будуть закриті по всій країні з 3 по 5 квітня.В ці дні італійцям буде дозволено залишати свої будинки тільки з метою роботи, за станом здоров’я або в силу надзвичайних обставин.

Італія в четвер зареєструвала майже 26 000 нових випадків коронавируса і 373 випадки смерті. На початку цього місяця новий уряд Маріо Драгі посилив обмеження для “червоних зон”. Там закриті не тільки бари, ресторани, магазини і середні школи, а й початкові школи. Жителям наказують по можливості залишатися вдома.

З 15 березня польська влада вводить жорсткі обмеження в Любуському і Мазовецькому воєводствах.
Про це заявив міністр охорони здоров’я Польщі Адам Недзельський. Подібні обмеження вже діють в Вармінсько-Мазурському і Поморському воєводствах.

Міністр охорони здоров’я, кажучи про масштаби заражень, вказав на регіональні відмінності. Як він підкреслив, найгірша ситуація в Вармінсько-Мазурському воєводстві, другим в рейтингу є Поморське воеводство.Під дію обмежень потрапляє і столиця Польщі Варшава.

У торгових центрах зможуть працювати продуктові магазини, аптеки і аптеки, газетні кіоски, магазини, зоомагазини і магазини “зроби сам”, оптика, банківські послуги, пральні.

Нагадаємо, влада Чеської республіки ввели цілий ряд жорстких обмежень з 1 березня 2021 року у зв’язку з триваючим зростанням числа заражень коронавірусом в країні, яке триватиме 30 днів.

До 21 березня заборонені переміщення між обмеженими районами. При знаходженні на вулиці обов’язково носіння двох масок: медичної з нетканого матеріалу і тканинної. У громадському транспорті є обов’язковим носіння респіраторів. Дитячі садки та початкові класи шкіл закриваються, а практично всі діти повинні залишатися вдома.