Сейчас читаю
В Білорусі не можуть знайти спонсора для організації дитячого турніру пам’яті легендарного Белькевича

В Білорусі не можуть знайти спонсора для організації дитячого турніру пам’яті легендарного Белькевича

Білоруський тренер Кирило Савостиков заявив, що разом з головним тренером «Динамо» Олександром Хацкевичем шукає спонсора для організації дитячого турніру пам’яті Валентина Белькевича, легендарного футболіста «Динамо» і збірної Білорусі, який пішов з життя 5 років тому.

На жаль пошуки спонсора до теперішнього часу не увінчалися успіхом.

«На жаль, досі залишається нездійсненою наша з Хацкевичем ідея — організувати в Мінську дитячий турнір пам’яті Белькевича. Не можемо знайти спонсора. Будемо раді, якщо бізнесмени, які захоплювалися талантом великого білоруського футболіста, нададуть фінансову допомогу і стануть співзасновниками цього, без сумнівів, необхідного змагання», — наводить слова Савостикова Прессбол.

1 серпня виповниться 5 років з дня смерті легендарного футболіста.

Валентин Белькевич помер 1 серпня 2014 року. Причина смерті екс-півзахисника «Динамо» і збірної Білорусі — тромбоемболія. Він похований у Києві на Байковому кладовищі.

У складі «Динамо» Белькевич виступав з 1996 по 2007 рік, за цей час беларус разом з біло-синіми 8 разів виграв чемпіонат України і 7 разів національний Кубок. Після завершення ігрової кар’єри Белькевич працював тренером молодіжної команди Динамо.