Сейчас читаю
Заходи на випередження: Команда Байдена через департамент юстиції США  вже надала запит в Україну відносно Сема Кисліна

Заходи на випередження: Команда Байдена через департамент юстиції США  вже надала запит в Україну відносно Сема Кисліна

Адвокат Трампа активно збирає компромат на Ігоря Коломойського і дає гарантії недоторканності колишнім партнерам олігарха.

Стоїть завдання покласти на терези торгів компромат на Коломойського, натомість вимагати компромат на сина Байдена. У США прекрасно розуміють хто є сірим кардиналом і з ким потрібно домовлятися. І переговори вже йдуть, про це повідомляє Inside.ua.

Хто восени отримає в управління ГПУ і майже повністю СБУ з контррозвідкою. Кримінальні справи та арешт рахунків це маленька частина проблем, котрі обіцяють Ігорю Коломойському при відмові злити Байдена. Тому поки Ігор Валерійович Коломойський «копає» під своїх опонентів, під нього так само «копають»

До того ж, як повідомляють наші джерела, команда Байдена почала вживати заходи на випередження процесу, та через департамент юстиції США вже надали запит в Україну відносно Сема Кисліна, котрого підозрюють у звязках з Російським бізнесменом Михайлом Черной, котрий народився  в Ташкенті (за іншою версією в місті Умань) в єврейській родині.

Російський кримінальний злочинець із Нью-Йорку Сем Кислін, котрий глибоко обурюється Черному за те, що він його двічи «кинув». Кислін виступає інформатором ФБР, як інформує Калітін. Кислін заявив, що познайомився з Черним наприкінці 1980-х, але після погроз з боку його партнерів припинив своє партнерство з ним у 1992 році. Сем Кислін сказав, що його племінник Алік продовжував працювати з Черним.

Калітін цитує інтерв’ю Черного в російській газеті, де Черной каже, що він вкладав гроші в нерухомість США через племінника Сема Кисліна Аліка протягом 4-5 років. Черной стверджує, що у 1998 році інвестував певні сумми для створення телекомунікаційного бізнесу з центром у Канаді.

За даними, оголошених в лондонському суді Томасом Бізлі, адвокатом Олега Дерипаски, Черной був частиною кримінального світу Узбекистану. Він створив і очолював впливове злочинне угрупування в Ташкенті, котре організовувало незаконні вуличні лотереї і підпільні виробництва. Через загрозу вбивства Чорному довелося бігти в Москву, де він налагодив зв’язки між «злодіями в законі» Узбекистану і столиці.

У 2006 році Чорной подав позов на мільярд доларів до Високого суду Лондона до свого колишнього партнера Олега Дерипаску, звинувативши того в невиконанні зобов’язань по оплаті частки Черному в спільному бізнесі. Розгляд справи по суті почався лише в 2012 році. Але Чорной, після поразки Бориса Березовського у схожій справі, був змушений відкликати свій позов.

У 2008 році Михайло Черной подав до суду на ізраїльського блогера Давида Ейдельмана, приклавши до позову зломи електронної пошти блогера та іншу інформацію, здобуту незаконним шляхом . У 2012 році відкликав свій позов, після невдалих судових слухань.

Джерело: Inside.ua