Садовий відкриє у Львові Американський Дім

Садовий відкриє у Львові Американський Дім

Америка готова й надалі співпрацювати з Україною та підтримувати її в антикорупційних зусиллях. Про це під час брифінгу у Львові сказала тимчасово повірена у справах США в Україні пані Крістіна Квін. Про це інформує пресслужба ЛМР.

Водночас мер Львова Андрій Садовий наголосив, що дуже важливим є те, що Америка підтримує Україну у час, коли російські війська скупчуються на українському кордоні.

За словами мера Львова Андрія Садового, під час сьогоднішньої зустрічі з тимчасово повіреною у справах США в Україні говорили про ситуацію у Львові, про позитивні приклади міста Львова в прозорості, в залученні інвестицій тощо.

Те, що в такий складний час, коли російські війська на нашому кордоні, Америка є з нами, – це дуже важливо. Ми, власне, сьогодні говорили про ситуацію у Львові, про позитивні приклади міста Львова в прозорості, в залученні інвестицій. Адже нам дуже важливо мати підтримку США і з точки зору залучення в економіку міста і країни, і з точки зору переймання позитивних прикладів, і з точки зору боротьби з корупцією, і з точки зору цікавих досвідів, бо є багато питань, де Америка лідирує. І чим більше буде Америки в Україні і у Львові, тим більше безпеки буде для мешканців і Львова і України.

В нас є дуже багато ідей. Ми запропонували, щоби була розглянута можливість відкриття у Львові Генерального консульства Америки. Домовились, що, можливо, почнемо з Американського дому. Можливо, деякі американські компанії відкриють свої офіси у Львові. Це теж дуже важливо для нас», – сказав Андрій Садовий.