Серіал кіновсесвіту Marvel «ВандаВіжен»

Серіал кіновсесвіту Marvel «ВандаВіжен»

«ВандаВіжен» / WandaVision – дійсно незвичайний серіал. Кожна його серія, по крайней мере в першій половині сезону, не схожа на попередню; після четвертого епізоду серіал кардинально змінюється, а коли ви вже звикаєте до подій, змінюється ще раз. При цьому основна сюжетна лінія, хай вибачать мене ті, хто побоюється спойлерів, відмінно прораховувалася ще на фазі анонса.

Ми знаємо, що сталося в Avengers: Infinity War, ми пам’ятаємо закінчення Avengers: Endgame, ми знаємо на що здатна хаотична магія Червоної Відьми. Мало того, в кожному епізоді першої половини сезону WandaVision нам посилено підказують, що ж відбувається насправді.

Розповідати про сюжетної канві WandaVision без спойлерів практично неможливо. Обмежимося тим, що скажімо, що молодята Ванда і Віжн приїжджають в невелике містечко і селяться в охайному акуратному будиночку. Віжн ходить на роботу, Ванда стежить за будинком. Все це в форматі американського ситкому 50-х рр. минулого століття: чорно-біла картинка формату 4х3, сцени тільки в студії, відповідні прийоми монтажу і зйомки, згідні тимчасового періоду тексти, жарти і … реклама. До речі, реклама в шоу – це окрема пісня, саме вона активно спойлер відбувається і відсилає нас до інших фільмів MCU.

WandaVision відмінно знята. Завдяки формату автори вільні експериментувати зі стилями, костюмами, декораціями, діалогами, і треба сказати, це виходить у них дійсно відмінно. Плюс це досить дороге шоу, так що на спецефектах ніхто не економив. Ну а що до акторів, то було приємно знову побачити дует Елізабет Олсен і Пола Беттані на екрані, вони відмінно виглядають разом.