Шмигаль: Необхідність введення надзвичайного стану в Україні відсутня

Шмигаль: Необхідність введення надзвичайного стану в Україні відсутня

На думку Прем’єра, впроваджених заходів поки достатньо, але він не виключив, що через деякий час ситуація може змінитися

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль вважає, що необхідність введення наздзвичайного стану в Україні наразі відсутня. Про це він повідомив в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV.

«На цей момент немає потреби у запровадженні надзвичайного стану в Україні. Надзвичайний стан запроваджується тоді, коли дійсно є надзвичайні події. Сьогодні розвиток коронавірусу в Україні є доволі помірним на відміну від багатьох країн Європи», – сказав Шмигаль.

Прем’єр також зазначив, що стабілізаційний фонд держави, створений для боротьби з поширенням та наслідками  коронавірусу, становитиме близько 200 млрд гривень.

«Цього буде абсолютно достатньо, щоб забезпечити пенсіонерів, забезпечити тих, хто сьогодні потребуватиме допомоги через втрату роботи», – наголосив він.

Шмигаль нагадав, що в ряді областей оголошено режим надзвичайної ситуації. А також висловив упевненість, що заходів, що вже вживаються, поки що цілком достатньо.

“На цьому тижні так не виглядає, що є потреба запроваджувати надзвичайний стан в Україні”, – зазначив Шмигаль.

Разом із тим, він не виключив, що через деякий час ситуація може змінитися.