«Слуга народу» завойовує Європу

«Слуга народу» завойовує Європу

З 19 листопада французько-німецький телеканал Arte розпочав показ українського телесеріалу «Слуга народу» виробництва студії «Квартал 95» з президентом України Володимиром Зеленським у головній ролі.

На сайті телеканалу в описі до серіалу йдеться, що «захоплені цінностями головного героя – наївністю, чесністю та відвагою – громадяни України масово підтримали актора Володимира Зеленського та обрали його президентом країни 73,2% голосів у 2019 році».

Серіал на сайті описують як «прекрасно написаний», з «невичерпним джерелом бурлеску» і вказують, що він висміює вищі ешелони влади та тотальну корупцію в Україні.

Нагадаємо, що у травні 2019 році серіал «Слуга народу» став недоступним для перегляду на Youtube у Росії. Доступ до серіалу в Росії закрито на прохання компанії-дистрибутора.

Серіал «Слуга народу» мав три сезони та 24 серії. Він розповідає про те, як випадково шкільний учитель Василь Голобородько, якого грає Володимир Зеленський, став президентом. В Україні серіал транслювався на каналі «1+1» і доступний на Youtube.

Нагадаємо, що раніше повнометражний фільм “Слуга народу 2” (Servant of the People 2) отримав високу нагороду на міжнародному фестивалі в Китаї – 2nd Pioneer Art Film Festival (PAF) у місті Чунцін. Політична комедія студії «Квартал 95» про пригоди президента з народу Василя Голобородька давно має успіх за кордоном. Формат «Слуги народу» одразу після прем’єри першого сезону серіалу придбала американська компанія FOX Studios, а сам серіал транслюється найпопулярнішою онлайн-платформою світу – Netflix.

Крім того, формат серіалу або сам серіал було продано більш ніж у 20 країн, серед яких Франція, В’єтнам, Філіппіни, Греція, Сербія, Чорногорія, Болгарія, Польща, Сербія, Індія, Корея, Греція, Казахстан, Литва, Естонія, Молдова, Монголія, Фінляндія, Грузія та Білорусь. Проект переглянули мільйони глядачів як в Україні, так і за її межами.