Студія CD Projekt Red проведе реструктуризацію

Студія CD Projekt Red проведе реструктуризацію

Польська ігрова студія CD Projekt Red оголосила про широкомасштабний план реструктуризації. Ці глобальні зміни відбуваються в компанії всього через кілька місяців після провального запуску очікуваної гри Cyberpunk 2077. Одна з ключових цілей нового плану реструктуризації – «зміна способу розробки  відеоігор», – йдеться в прес-релізі. Зміни дозволять CD Projekt Red працювати над «декількома іграми AAA і доповненнями паралельно». Всі ці зміни будуть не миттєвими, а стануть діяти, починаючи з 2022 року.

Гра Cyberpunk 2077 вийшла в грудні минулого року після декількох років ажіотажу – перший тизер-трейлер гри був випущений в січні 2013 року. А після величезного успіху The Witcher 3 очікування від нової рольової гри в оточенні кіберпанку були захмарними, особливо після яскравих і динамічних трейлерів, показаних за кілька місяців до виходу Cyberpunk 2077.

Фактичний вихід гри кілька разів переносився. І навіть незважаючи на переробки розробників, фінальна версія Cyberpunk 2077 виявилася сирою, що буяє помилками і проблемами продуктивності. Продуктивність була настільки поганою, що Sony зробила екстраординарний крок, видаливши Cyberpunk 2077 з магазину PlayStation Store і запропонувавши відшкодування. Через більш 100 днів гра все ще не повернулася в магазин. За місяці, що минули з моменту запуску, CD Projekt Red випустила безліч виправлень і оновлень, намагаючись усунути проблеми Cyberpunk 2077 і забезпечити його безперебійну роботу. Однак гра ще не позбулася всіх проблем.

Щоб не допустити повторення такої ситуації в майбутньому, CD Projekt Red і проводить реструктуризацію. Одним з її аспектів стане зміна способу розробки власного ігрового движка REDengine, що може поліпшити продуктивність майбутніх ігор. У той же час однокористувальні рольові ігри «залишаться нашим пріоритетом», – заявив старший віце-президент студії з розвитку бізнесу Міхал Новаковські.