Таргетинг за статтю та віком – основний запит рекламодавців

Таргетинг за статтю та віком – основний запит рекламодавців

Медіахолдинг StarLightMedia з мобільним оператором «Київстар» і технологічним партнером Adtеlligent запустили нове рішення для рекламодавців у диджитал, яке дозволяє розміщувати і таргетувати рекламні кампанії в інтернеті для банерної та відеореклами з використанням алгоритмів Big Data мобільного оператора «Київстар». Про це повідомляє пресслужба StarLightMedia.

Наразі доступний таргетинг реклами за статтю та віком. Надалі планується розширення характеристик для таргетингу. Фахівці «Київстар» розробляють алгоритми для побудови знеособлених профілів потенційних клієнтів.

«Ми не один рік йшли до цього. Майже те, що може робити найбільший світовий гравець – Google – доступно відтепер і на нашій рекламній диджитал-платформі, але з використанням результатів математичних алгоритмів, моделей. Лише за цей рік ми розпочали проект з Київстар та не збираємося зупинятися. Цей проект дозволить зробити наші рекламні банерні та відеокампанії більш затребуваними для рекламодавця, а рекламу більш цікавою для користувача», – вважає Світлана Могилевська, CIO дивізіону PayTV & Digital StarLightMedia.

Базою для побудови аналітичних моделей з використанням Big Data «Київстар» став аналіз звичок споживання телеком-послуг 26 млн користувачів мобільного зв’язку та інтернету «Київстар».

«Аналіз величезних масивів знеособлених даних відкриває безліч можливостей для розвитку бізнесу. За допомогою Big Data можна точніше визначити цільову аудиторію і її потреби, грамотніше побудувати комунікацію з клієнтами, підібрати ефективні маркетингові інструменти для просування, запустити ефективну рекламну кампанію», – пояснює Костянтин Вечір, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку «Київстар».