Тренди ринку побутової техніки

Тренди ринку побутової техніки

Технології просунулися далеко, і це стосується не тільки гаджетів, але навіть і побутової техніки. Холодильники складаються з різних кліматичних зон, розумні духовки управляються через додаток на смартфоні … Які ще тренди торкнулися сучасної побутової техніки?

Сьогодні виграють побутові прилади, що мають високі показники надійності, енергоефективності та ресурсозбереження.

Кухонні комбайни з незліченною кількістю функцій давно вже стали частиною сучасних кухонь. Тепер вони не тільки вміють змішувати інгредієнти майбутньої страви, вони беруть на себе більшу частину роботи і неймовірно економлять час при приготуванні їжі. Сенсори на індукційних варильних панелях автоматично вимірюють температуру в каструлі і запобігають «втіканню» їжі при готуванні.

Сучасним виробникам вже нецікаві звичайні духовки. Інша справа – «розумні» прилади з додатковими можливостями. Духові шафи самостійно вимірюють внутрішню температуру і регулюють час приготування їжі. Новий тренд – об’єднання духовки, мікрохвильовки і пароварки в одному мультифункциональном приладі.

Здавалося б, куди вже спрощувати процес прання білизни? Але і тут прогрес не стоїть на місці. Сучасні пральні машини, об’єднані з сушильними, після закінчення циклу роботи видають білизну, яку не потрібно розвішувати, а можна відразу ж прибирати в шафу. Мало того, ці диво-агрегати навчилися освіжати білизну за допомогою пари і ароматичних речовин!

Холодильники підлаштовуються під запити клієнтів і розрізняють кліматичні зони для різних продуктів, що забезпечують їх максимальне зберігання. Наприклад, риба і м’ясо довше за все будуть зберігатися у відділі з сухим повітрям, а овочам і фруктів, навпаки, потрібна вологість. Освітлення всередині холодильника забезпечується ефективними LED-лампами, що імітують природний спектр сонячного світла, що додатково підвищує безпеку товарів.

Не тільки технічні новинки визначають сучасний ринок побутової техніки. Сьогодні в тренді ретро-дизайн. Витончені деталі, ніжні пастельні тони і класичні форми надають представленим на ринку продуктам індивідуальний характер. Якщо вам нецікаві звичайні прилади, завдяки цьому тренду ви будете почувати себе в своїй стихії. Від кричущого різноманіття кольорів холодильників до тостерів у вигляді вольксвагеновского «Жука» -автобуса – кожен знайде щось для себе. Але і любителі сучасного дизайну будуть раді новинкам, адже все більшого поширення набувають стильні моделі, виготовлені з якісних і елегантних матеріалів.