У США працюють над створенням цифрового долару

У США працюють над створенням цифрового долару

Експерти зазначають, що без належного нагляду криптовалюти ризикують завдати шкоди фінансовій стабільності.

Адміністрація президента США Джо Байдена поступово наближається до розробки офіційної цифрової валюти, відомої як цифровий долар, повідомляючи, що це допоможе зміцнити роль США як лідера у світовій фінансовій системі.

У Біломі домі зазначили, що після того, як президент Джо Байден у березні видав указ, який закликав агентства розглянути способи регулювання цифрових активів, було підготовлено дев’ять звітів, які охоплюють вплив криптовалюти на фінансові ринки, навколишнє середовище, інновації та інші елементи економічної системи.

Міністр фінансів Джанет Йеллен повідомила, що одна з рекомендацій Міністерства фінансів США полягає в тому, щоб США «попередньо проводили політику та технічну роботу над потенційною цифровою валютою центрального банку».

На даний момент деякі аспекти нашої поточної платіжної системи працюють надто повільно або занадто дорого», — сказала Йеллен під час телефонної розмови із журналістами.

Директор Національної економічної ради Брайан Діз сказав журналістам, що «в останні місяці ми спостерігали значні потрясіння на криптовалютних ринках і ці події дійсно підкреслюють, як без належного нагляду криптовалюти ризикують завдати шкоди фінансовій стабільності звичайних американців і нашій національній безпеці…”