Зараз читаю
Українська біатлоністка здобула бронзу у гонці Кубка IBU

Біатлоністка збірної України Дар’я Блашко виборола бронзу у спринтерській гонці на етапі Кубка IBU в Ідре (Швеція).

Бронза у Кубку IBU стала для Блашко першою особистою нагородою у дорослому біатлоні. Раніше натуралізована українка ставала бронзовою призеркою чемпіонату світу в естафеті, а також сім разів потрапляла до топ-20 у гонках Кубка світу.

З одним промахом на стрільбі лежачи Блашко у боротьбі за бронзу на 0,6 секунди обійшла представницю Росії Анастасію Шевченко. У підсумковому протоколі спринту обійти Дар’ю змогли лише німкеня Маріон Візенсартер та француженка Каролін Коломбо.

Дар’я Блашко у сезоні 2020-2021 посіла 31-е місце в особистому заліку Кубка світу, проте не змогла відібратися в основу збірної України та була змушена розпочати сезон у Кубку IBU.

Раніше українська біатлоністка Юлія Джима здобула срібло у спринтерській гонці на восьмому етапі Кубка світу з біатлону в чеському Нове Мєсто.