Зараз читаю
Вперше за 21 рік: «Барселона» не вийшла до плей-оф ЛЧ

У  шостому турі Ліги чемпіонів сезону 2021/22 років «Барселона» зазнала розгромної поразки від Баварії (0:3) і не вийшла до плей-оф Ліги чемпіонів вперше за 21 рік.

Цьому допомогла перемога Бенфіки над Динамо. Барселона буде виступати у плей-оф Ліги Європи.

У матчі проти “Баварії” іспанців влаштовувала лише перемога (були сумніви, що “Бенфіка” вдома втратить очки з динамівцями, а за особистими зустрічами “Барселона” португальцям поступається). Але все склалося за знайомим сценарієм: “Баварія” розгромила синьо-гранатових у черговий раз.

Рахунок відкрив Мюллер ударом головою після подачі Левандовського зліва – захисник хотів винести м’яч з лінії і виніс його, але той все ж таки встиг здійснити перетин, і це 1:0. А на перерву команди йшли при рахунку 2:0 – Сані вдався відмінний удар здалеку під перекладину, і Тер Штеген виявився не готовим.

На 62-й хвилині Девіс встиг прострілити ліворуч, не випустивши м’яч за лінію, Мусіала переправив у правий кут, і це 3:0. “Бенфіка” комфортно виграла у “Динамо”, і це означає, що “Барселона” переходить до Ліги Європи.

Відзначимо, що востаннє Барселона не виходила з групи Ліги чемпіонів аж у сезоні 2000/2001 років. Тоді каталонці посіли третє місце в групі, пропустивши вперед Мілан та Лідс.

Барселона того сезону, потрапивши до Кубка УЄФА, дійшла до півфіналу, де поступилася майбутньому володареві трофею Ліверпулю (0:0, 0:1).