Зараз читаю
Збірна України вийшла в 1/4 фіналу Євро-2020

Збірна України виграла у збірної Швеції 29 червня, в шотландському Глазго. Збірна України обіграла збірну Швеції в 1/8 фіналу Євро-2020 (2: 1).

Завдяки цій перемозі українці вийшли в 1/4 фіналу чемпіонату Європи. Це сталося вперше в історії незалежної України. При цьому Україна раніше виходила в 1/4 фіналу ЧС-2006. Тоді команда поступилася Італії (0: 3), яка в підсумку стала переможцем турніру.

Рахунок в матчі відкрив захисник українців Олександр Зінченко на 27-й хвилині. Однак в кінці першого тайму шведи зрівняли рахунок: гол забив півзахисник Еміль Форсберг, який грає за німецький клуб РБ Лейпциг. До кінця основного ігрового часу протрималася нічия, а в самому кінці доданого, на 121-й хвилині, Україна вивів вперед нападник Артем Довбік.

Це перший для українців вихід в чвертьфінал футбольної першості Європи. Вони зіграють в Римі зі збірною Англії 3 липня.

Раніше в той же день Німеччина поступилася Англії з рахунком 0: 2 і покинула турнір. Перший тайм завершився внічию 0: 0. На 75-й хвилині гол у ворота бундестім забив атакуючий півзахисник Рахім Стерлінг. На 86-й хвилині у воротах німців виявився м’яч, забитий нападником Гаррі Кейном.