Українська школярка перемогла на міжнародній виставці

Українська школярка перемогла на міжнародній виставці

11-класниця з Полтави Олександра Балицька завоювала “золото” на престижній міжнародній виставці Malaysia Technology Expo 2021. Вона розробила мобільний додаток “Карта рослин-алергенів”.

Malaysia Technology Expo 2021 пройшла в Куала Лумпур з 22 по 26 березня. Це – одна з найвідоміших міжнародних виставок в Азії. У 2021 році цей захід провели в режимі онлайн – все через пандемію коронавирусу COVID-19. Однією з учасниць виставки була українка Олександра Балицька.

Дуже горді тим, що учениця 11-В класу Полтавської гімназії №33 завоювала золоту медаль в категорії Asian Youth Innovation Awards 2021 “, – повідомили в Полтавській ОДА.

Там відзначили, що дівчина вже третій рік займається науковими дослідженнями разом зі своєю наставницею, вчителькою інформатики – Кривко.

Це – не перша перемога українки. Олександра Балицька – дворазовий переможець II і III етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук. Українська школярка добре володіє англійською мовою, тому вона змогла успішно виступити на міжнародних змаганнях.