Укртелеком підніме ціни на інтернет

Укртелеком підніме ціни на інтернет

Один з найпопулярніших вітчизняних інтернет-провайдерів “Укртелеком” підвищить ціни на свої послуги. Компанія розповіла про головні причини підняття тарифів.

За інформацією представників компанії, підвищення не залежить безпосередньо від провайдера. Головними факторами стало збільшення вартості енергоносіїв, матеріальних ресурсів, палива та інші подібні причини.

Якщо порівняти з минулим роком, то розмір абонплати для більшості абонентів підвищився на 30-50 гривень в місяць з ПДВ”, – повідомили в “Укртелекомі”.

Однак, навіть незважаючи на підвищення цін на інтернет-зв’язок, в компанії заявляють, що послуги і тарифи залишаються для українців “максимально доступними і обгрунтованими з економічної точки зору”.

Крім того, в “Укртелекомі” підкреслюють, що триматиметься на плаву інтернет-провайдерам стало важче. Велику конкуренцію складають інші оператори, які працюють на ринку зв’язку наполовину легально і ухиляються від сплати частини податків. Такі компанії можуть зберігати прийнятні ціни для населення і не нести збитків.