В Офісі Президента відбулася зустріч з представниками компанії DT World

В Офісі Президента відбулася зустріч з представниками компанії DT World

Представники еміратської компанії DT World, яка належить одному з найбільших портових операторів світу DP World і спеціалізується на рішеннях і послугах зі сприяння торгівлі, використовуючи новітні технології, пропонують Україні співпрацю в реформуванні, модернізації української митниці, спрощення, прискорення і поліпшення її роботи.

Про це йшла мова на зустрічі заступника керівника Офісу Президента України Юлії Свириденко, віце-прем’єр-міністра – міністра цифровий трансформації Михайла Федорова, міністра фінансів Сергія Марченка, голови Державної митної служби Павла Рябікіна, радника керівника Офісу Президента Тимофія Милованова з головним операційним директором (COO ) DT World Махмудом Аль Бастакі, яка відбулася в Офісі Глави держави.

Керівник DT World зазначив, що його компанія має досвід роботи з митними службами в більш ніж 100 країнах світу і пропонує рішення, які допомагають реформувати і модернізувати митницю, дозволяють поліпшити захист кордонів держави від незаконного переміщення товарів завдяки автоматичній системі оцінки ризиків всіх транзакцій, підвищити рівень доходів, прискорити процес митного оформлення для трейдерів.

«Результатом впровадження підходів і рішень, які ми пропонуємо, буде збільшення обсягів торгівлі та зростання національного ВВП. Україна може істотно поліпшити свій рівень за індексом ефективності логістики (LPI) Світового банку, на який орієнтуються інвестори », – підкреслив Махмуд Аль Бастакі.

За його словами, компанія готова запропонувати Україні свої розробки і допомогти у впровадженні нових підходів, що не вимагає від держави капітальних інвестицій.