Василь Павлюк: в лікарнях Польщі залишається 21 українець

Василь Павлюк: в лікарнях Польщі залишається 21 українець

Станом на 11 березня в лікарнях Підкарпатського воєводства на півдні Польщі залишається ще 21 українець, який постраждав в ДТП автобуса 6 березня, двоє з яких – у важкому стані.
Про це в повідомив генконсул України в Любліні Василь Павлюк.

Напередодні з лікарні виписано одну людину. Зараз в лікарнях перебуває ще 21 осіба, двоє з яких залишаються у важкому стані, – повідомив Павлюк.

Він додав, що виписаний чоловік вирішив далі не їхати в Україну, а повернутися до сім’ї, яка перебуває в Польщі.

За словами українського дипломата, ще 3-4 постраждалих готуються до перевезення в Україну до кінця наступного тижня. Вони не можуть пересуватися самостійно, тому їх потрібно перевозити в Україну каретами швидкої допомоги. Генконсул пояснив, що їхньому життю нічого не загрожує, але вони будуть потребувати тривалого лікування і подальшої тривалої реабілітації. Зараз вирішується питання про їх перевезення в Україну.

Також Павлюк повідомив, що похоронна фірма завершує збір всіх документів для вивозу тел п’яти загиблих українців додому.

Тіла п’ятьох українців планують вивозити двома катафалками завтра. Якщо до завтра не вдасться підготувати всі документи, то відправка тел буде відкладена до понеділка, – сказав генконсул.

Він уточнив, що двох загиблих жінок перевезуть до Кривого Рогу, третю – в Одесу, а двох померлих чоловіків – в Шепетівку і Тернопіль відповідно.

Нагадаємо, ДТП з українським автобусом сталася в ніч на 6 березня поблизу міста Радимно Підкарпатського воєводства, в 30 км від кордону з Україною. Автобус сполученням Познань – Херсон, в якому знаходилися 57 людей, в тому числі двоє водіїв, перекинувся, з’їжджаючи з автомагістралі A4 до пункту обслуговування пасажирів. В результаті катастрофи п’ятеро людей загинули, 35 потрапили до лікарень. В той же день ввечері група з 24 українців, які потрапили в аварію, вирушила додому.