Життя на війні: відкриття виставки «JUS IN BELLO»

Життя на війні: відкриття виставки «JUS IN BELLO»

У понеділок, 15 березня, о 16:00 відбудеться відкриття виставки «JUS IN BELLO» відомого українського фотографа-документаліста Сергія Моргунова.

Виставка розказує історії людей, життя яких зруйнувала збройна агресія Російської Федерації проти України, заради яких Україна бореться на всіх фронтах – воєнному, дипломатичному, інформаційному.

На заході відбудеться показ документальних кадрів, зроблених Сергієм Моргуновим у населених пунктах вздовж лінії фронту в Донецькій та Луганській областях протягом 2014–2020 років, у яких вщент знищена інфраструктура, а люди лишились без роботи та без базових життєвих благ.

У рамках презентації виставки відбудеться дискусійна панель із теми неминучості відповідальності Російської Федерації за злочини проти українських громадян в Донецькій, Луганській областях та АР Крим, до якої запрошені представники державних та громадських інституцій.

Учасники заходу:

Олексій Резніков – Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій;

Валентин Мондриївський – заступник голови КМДА.

Свою особисту підтримку заходу засвідчили: Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба та заступник Міністра юстиції України – Уповноважений у справах Європейського суду з прав людини Іван Ліщина.

Місце проведення: вул. Богдана Хмельницького, 7, Музей історії міста Києва.

Акредитація представників ЗМІ за телефоном: 066 464 87 80.

Мови заходу: англійська, українська

Виставка триватиме з 13 до 22 березня 2021 року.

Вхід безкоштовний.