Знайомитися дозволять лише після вакцинації

Знайомитися дозволять лише після вакцинації

Група найбільших додатків для знайомств в США заохочує користувачів проходити вакцинацію на той випадок, якщо користі для здоров’я як мотиву недостатньо.

Нові функції будуть варіюватися від значків для користувачів, що показують їх статус вакцинації, безкоштовних додаткових функцій для вакцинованих користувачів і посилань на ресурси по вакцинації, такі як веб-сайт Vaccines.gov. У схемі беруть участь додатки Match Group: Tinder, Hinge, Match, OKCupid, BLK, Chispa і Plenty of Fish, а також Bumble і Badoo.

Мета полягає в тому, щоб спонукати користувачів пройти вакцинацію з імовірною обіцянкою більшої кількості збігів і, отже, більшого числа побачень. У заяві цитується дослідження OKCupid, згідно з яким люди, які або проходять, або планують вакцинуватися, отримують на 14 відсотків більше збігів. Деякі додатки навіть дозволяють користувачам фільтрувати збіг по статусу вакцинації.

Конкретні функції залежать від додатку. Tinder роздає безкоштовні преміальні функції вакцинованих користувачам, додає стікери профілів вакцини і посилання на ресурси по вакцинації. Bumble і Badoo будуть пропонувати аналогічні значки профілю вакцини і безкоштовні преміальні кредити для вакцинованих користувачів. Hinge також надає зазвичай оплачувані функції і закликає користувачів ділитися своїм статусом вакцинації в своїх профілях.