Сейчас читаю
ПЄС звернувся з чолобитною до Трампа: Порошенко пішов на випередження Зеленського

ПЄС звернувся з чолобитною до Трампа: Порошенко пішов на випередження Зеленського

Партія Порошенко «Європейська Солідарність» написала лист Дональду Трампу. Підписалися майже всі топи партії.

Цей лист не звичайно і не просто так відправлено в цей момент Трампу. Хоча на перший погляд здається, що даний лист нешкідливий і «ппустий». Наші джерела пояснюють, чому партійці Порошенко роблять цей хід.

Всі знають, що Зеленський скоро зустрінеться з Дональдом Трампом в США. На цій зустрічі темою бесіди буде «український кейс». Трамп проситиме компромат на Джо Байдена, а Зеленський крім усього іншого може попросити компромат на екс-влада України. У Вашингтоні буде заключний етап торгів по «українському кейсу».

Порошенко це знає і тому, відправляючи такий меседж, він готується до «прихованих» переговорів з лобістами Дональда Трампа. Петро Олексійович не поспішає «зливати» навіть те, що у нього є на Байдена, він вичікує «торгів». Тому він зараз літає з сім’єю «нібито» на відпочинок в різні куточки планети. Там він проводить переговори з лобістами. Порошенко йде  ва-банк, який полягає в тому, що ціна компромату виросте в рази в той момент, коли Зеленський «можливо» відмовить Трампу, тим самим він вибуває з «торгів» роблячи ставку на Байдена (це дуже вигідно для Порошенка).

Єдиним у кого ще «можливо» є компромат на Байдена — це Порошенко і Луценко. Вони зможуть підняти ціну до «космічних цифр» і зможуть виторгувати собі майже все що завгодно.

Джерело: Inside.ua